درباره ما

مالیات کمک حاصل همکاری گروهی از مدیران مالی و مالیاتی با تجربه، بازنشستگان سازمان امور مالیاتی، موسسات حسابداری عضو انجمن های حرفه ای و موسسات حسابرسی عضو جامعه حسابداران رسمی می باشد که با خرد جمعی و راه کارهای خلاقانه و منحصر به فرد خدمات تخصصی در زمینه مالیاتی، حسابداری و حسابرسی ارائه می دهد.

 

 

خدمات قابل ارائه حسب مورد و بنا بر نیاز مدیران شرکت‌ها و مشاغل به شرح ذیل می باشد:

 

1- تنظیم حساب‌ها برای شرکت‌ها و مشاغل تازه تاسیس به نحوی که در شروع فعالیت حداقل مالیات ممکن را پرداخت نمایند و پایه مالیاتی بر مبنای حداقل شکل گیرد (با در نظر گرفتن استانداردهای حسابداری و آخرین تغییرات قانون مالیات‌های مستقیم).

 

2- کلیه امور مالیاتى شرکت‌ها و مشاغل (بند الف و ب) از قبیل: تشکیل پرونده مالیاتی، تنظیم اظهارنامه ارزش افزوده و گزارش معاملات فصلی، تنظیم اظهارنامه مالیاتى، تحریر دفاتر قانونی، مستندسازى و پیش حسابرسی مالیاتی.

 

3- طراحی، راه اندازی و استقرار سیستم مالی و اداری شامل: فرمهای اداری، کدینگ مالی و انبار، کنترلهای داخلی و حسابرسی داخلی به نحوی که مانع سواستفاده‌های احتمالی گردد.

 

4- طراحی گزارشات مالی و محاسباتی خاص مورد نظر کارفرما و مدیران شرکتها و مشاغل بصورت هفتگی و ماهانه شامل: گزارش سود و زیان، نقدینگی، فروش، نمودارهای مقایسه ای و... .

 

5- طراحی و پیاده‌سازی سفارشی کدینگ انبار و حسابداری بهای تمام شده با توجه به گزارش شناخت و خصوصیات ویژه فعالیت و صنعت کارفرمایان و مدیران محترم.

 

6- مشاوره مالیاتی برای مدیران و کارفرمایان، حضور در جلسات، پذیرش پرونده ها و دعاوی مالیاتی، دفاع مالیاتی، تنظیم لوایح مالیاتی، حضور در هیئت‌های حل اختلاف مالیاتی، کاهش مالیات و ... .

 

7- مدیریت مالی و نظارت مستمر بر چرخه حسابداری، مالی و اداری کارفرما و بهبود فرآیندهای مالی، اداری و کنترلهای داخلی سیستم و مشاوره کنترل هزینه ها و افزایش سود.

 

8- تنظیم و اصلاح صورتهای مالی و گزارشات حسابرسی (جهت ارائه به بانکها، بورس، سفارت، مهاجرت به کشورهای دیگر و…) و مشاوره اخذ تسهیلات بانکی.

 

9- اصلاح حساب و رفع مغایرت حساب با سایر شرکت‌ها و اشخاص و همچنین بررسی و تهیه گزارشهای لازم جهت رفع اختلاف مالی بین شرکا، حضور در جلسات مختلف به عنوان نماینده هر یک از شرکا، سهامداران یا شرکت.

 

10- معرفی و استقرار نرم افزارهای حسابداری در رده های مختلف و بهینه سازی سیستم‌های مالی و سایر امور حسابداری شرکت‌ها و مشاغل بند الف، بند ب و بند ج.

 

 

 برای مشاوره تلفنی رایگان با ما تماس بگیرید.

 

 

شبکه های اجتماعی

نظرات خود را از طریق شبکه های اجتماعی با ما در میان بگذارید و از آخرین رویدادها مطلع شوید.

نمايش: ۲۴۶۰